niezapomniane wycieczki

ciekawe miejsca

nowe znajomości

wyjątkowe pamiątki

 

 

 

 

 

 

Nazywam się Katarzyna. Portal Catherinetheowner powstał aby podzielić się z Wami wrażeniami z moich zagranicznych podróży. W jego prowadzeniu pomagają mi znajomi, którzy podzielają moją pasję. Mam nadzieję, że dzięki naszym artykułom odkryjesz w sobie miłość do świata i podróżowania. Coś dla siebie znajdzie tu zarówno miłośnik aktywnego spędzania czasu jak i wypoczynku na plaży w promieniach tropikalnego słońca.

 

 

Kierunek- Europa

Być może tak jak większość ludzi sądzisz, że aby poobcować z obcą kulturą i egzotycznymi krajobrazami trzeba pokonać ogromne odległości. Nic bardziej mylnego. Często to co wyjątkowe i niecodzienne znajduje się tuż za rogiem. Przykładem może być Chorwacja, Lazurowe Wybrzeże, Riwiera Włoska czy Hiszpańska.

Kierunek- Świat

Dla tych podróżników, którzy już zwiedzili Europę w całej rozciągłości mamy szereg innych propozycji. Punktem obowiązkowym na mapie podróży powinno być odwiedzenie Patagonii, Kenii, Wielkiego Kanionu w USA, Meksyku, pustyni Atacama, Japonii, Tajlandii i wielu innych atrakcyjnych zakątków świata.